Vytvoření webových stránek

Vytvoření webových stránek

Webové stránky jsou důležitým nástrojem, jak získávat nové pacienty, zároveň však mohou sloužit také ke pravidelné komunikaci se stávajícími pacienty. Web umožňuje pacientům sdělovat nejrůznější zajímavosti a novinky z Vašeho oboru a nebo může sdělovat informace o rozšíření Vaší zdravotní péče. Praktické jsou rovněž informace o ordinační době (které lze operativně upravovat podle potřeby) nebo o plánované dovolené.
 
Vytvoření webových stránek nemusí přitom představovat žádné závratné náklady a můžete je získat již od několika tisíc korun. Tato částka se Vám vrátí za dobu úměrnou tomu, kolik nových pacientů Vám webové stránky přivedou. Důležitou součástí vytvoření webových stránek je i konzultační činnost zaměřená na to, aby stránky byly srozumitelné nejen pro pacienty, ale také pro internetové vyhledávače. Umíme ovšem pro Vás zajistit i případnou inzerci na Internetu, která Vaši ordinaci nabídne pacientům přednostně.
 
Webové stránky pro Vás zajišťujeme prostřednictvím našeho partnera pro oblast marketingových aktivit. Kontakt a referenční webové stránky včetně stránek lékařů najdete zde:
www.jaromirholub.cz
 
Popřípadě se můžete obrátit i na nás a my Vám kontakt dohodneme:
Telefon: +420 777 095 945
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 Portál pro lékaře
 
 Telefon:
 +420 777 095 945
Kontaktní jméno: 
Pro "portál pro lékaře zajišťuje":
Ing. Stanislav Zachar 
Garant portálu
Hana Zacharová
Administrace
Ing. Jaromír Holub
Webmaster
Hana Bendová
Referentka
Karel Benda
Referent