Reference

"S panem inženýrem S. Zacharem spolupracuji již řadu let a musím konstatovat, že bezchybně. Oceňuji jeho flexibilitu, ochotu a spolehlivost. O technickou stránku programu se nemusím starat. Není problém ho kdykoliv telefonicky či elektronicky kontaktovat, snaží se vždy reagovat obratem. Profesionální přístup pana inženýra je na vysoké úrovni a mohu ho doporučit všem, kteří váhají nebo správce programu doposud nemají."
Mgr. Lenka Michlová, klinická psychologie, Praha 8, Bořanovická 24
 
"Před několika lety jsem v poměrně pokročilém věku zahajoval činnost své privátní ambulance. Měl jsem značné obavy s pořizování zdravotnické dokumentace a vykazování zdravotním pojišťovnám. Na radu kolegů jsem se obrátil na pana inženýra Zachara. I když v práci s počítačem jsem byl prakticky začátečník, potřebné dovednosti jsem zvládl po velmi krátkém zaškolení bez větších problémů a spolupráce s panem inženýrem a jeho spolupracovníky probíhá hladce po celou dobu."
CHIRURGIE PROSEK s.r.o., MUDr. Petr Veselka, Praha 9, Lovosická 440/40
 
"Pan Ing. Stanislav Zachar mi každý měsíc zpracovává vyúčtování pro zdravotní pojišťovny od dubna 2010. Mimo tuto dohodnutou práci mi již mnohokrát pomohl nezištnou radou s provozem mé ordinace, a to i telefonicky. Velmi si cením jeho služeb, které jsou vždy plně profesionální, dále si ho cením i jako ochotného skromného člověka vždy s pozitivním přístupem k řešení problémů. Nikdy mě nezklamal a tedy mohu jeho práci doporučit i svým kolegům."
MUDr. Jitka Mašková Švejdová, Ordinace léčebné rehabilitace, Praha 4, Hviezdoslavova 520/12
www.klubzdravazada.cz
 
"Pan Stanislav Zachar vždy velmi ochotně a naprosto spolehlivě a ve velmi vysoké kvalitě řeší jakékoliv potíže a požadavky v programové oblasti mého PC, mám s ním již několik let ty nejlepší zkušenosti, všem jeho služby vřele doporučuji."
PhDr. Jiří Houdek, ordinace klinické psychologie, Praha 4, Hviezdoslavova 519/12
 
"S panem Zacharem spolupracuji již řadu let. Zajišťuje pro mě vykazování dávek pro zdravotní pojišťovny a zajišťuje servis programu, který používám v ordinaci. Na této spolupráci si cením nejvíce jeho spolehlivosti a ochoty pomoci. Já se pak mohu plně soustředit na svoje pacienty a mohu se spolehnout, že starosti s provozem ordinace mám plně zajištěné."
MUDr. Nováková, pediatrie, Praha 1, Revoluční 19
 
"Chci vyjádřit pochvalu a uznání panu ing. Zacharovi, se kterým spolupracuji již 4 roky. Vždy trpělivě a ochotně řeší všechny úkoly a dotazy týkající se zpracování všech úloh v programu Medicus. Spolupráci s ním mohu všem doporučit pro spolehlivé a profesionální jednání."
Zubní péče spol. s r.o., MUDr. Dana Sieglová, Praha 4, Soukalova 3355
www.zubnipece.cz
 
"Pan inženýr Zachar je již mnoho let správcem a účetním mého lékařského programu. Po celou dobu jsem nemusela věnovat pozornost žádné technické ani účetní nesrovnalosti, ty za mne vždy pan inženýr vyřešil, takže se mohu v klidu věnovat práci s pacienty. Účty a aktualizace programů jsou vždy v pořádku. Ceny mírné a stabilní, jako poradce je pan inženýr kdykoliv k dispozici a jeho rady jsou cenné. Pana inženýra jsem doporučila několika svým kolegyním, které jsou také spokojeny s jeho prací."
MUDr. Jana Lacinová, interní ambulance, Praha 10, Jabloňová 8
 
"S panem inženýrem S.Zacharem, potažmo s paní Bendovou, která k nám dochází a pravidelně zpracovává výkazy dávek pro pojišťovny, jsem nesmírně spokojena. Spolupráce s nimi je naprosto perfektní, bezproblémová, finančně výhodná. Není problém se s nimi domluvit na termínech. Zpracování je bezchybné, naopak, ještě nám hlídají naše chyby, kterých se občas při vykazování dopustíme. Paní Bendová je nesmírně ochotná a spolehlivá, není problém kdykoliv se s ní telefonicky, nebo elektronicky spojit a briskně problémy, které nastanou vyřešit. Starosti s vykazováním výkonů pojišťovnám tak téměř plně přechází na jejich bedra a my se můžeme více věnovat našim pacientům, resp. medicíně jako takové. S klidným svědomím bych je doporučila i mým známým lékařům."
Dětské Uhříněves s.r.o., MUDr. Marta Hálová, pediatrie, Praha 10, Nové náměstí 1431
 

 Portál pro lékaře
 
 Telefon:
 +420 777 095 945
Kontaktní jméno: 
Pro "portál pro lékaře zajišťuje":
Ing. Stanislav Zachar 
Garant portálu
Hana Zacharová
Administrace
Ing. Jaromír Holub
Webmaster
Hana Bendová
Referentka
Karel Benda
Referent